بازار فروش روفرشی اسپرت فانتزی کشدار

بازار فروش روفرشی اسپرت فانتزی کشدار


مراکز سفارش روفرشی طرح فرش یا طرح ها اسپرت فانتزی کشدار و یا سایر طرح ها محصولات خود را مانند بسیاری از کشورها به صورت غیر حضوری عرضه می کنند. با توجه به کیفیت بسیار بالای این روفرشی کشدار، مصرف آن در سال های اخیر رایج می باشد. با خرید عمده این محصول می توانید از قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه بهره مند شوید. از این رو بازار فروش روفرشی اسپرت فانتزی کشدار نیز بسیار مناسب می باشد و مشتریان زیادی هم اقدام به خرید این محصول می کنند.

بازار فروش روفرشی اسپرت فانتزی کشدار

اطلاعاتی درباره روفرشی اسپرت فانتزی کشدار کیاپوش

اطلاعاتی درباره روفرشی اسپرت فانتزی

کیفیت

اگر به دنبال روفرشی باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی است.

برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید. همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن توسط تولیدی کیاپوش، مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

مزایای دیگر روفرشی کیاپوش

همچنین روفرشی های کشدار کیاپوش سبک وزن هستند. بعلاوه با شسته شدن با مواد شوینده حتی در ماشین لیاسشویی خانگی، شکل و ظاهر خود را حفظ می کنند و رنگ های روی روفرشی کم رنگ نمی شوند. همچنین از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

بهترین دوخت کشدوزی اطراف روفرشی اسپرت فانتزی

بهترین روش شستشوی روفرشی اسپرت فانتزی

اگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار باشید ممکن است باز هم از روفرشی که خرید می کنید رضایت کافی نداشته باشید. چراکه ایستایی خوبی بر روی فرش ندارد. این موضوع دردسر برای خانم ها می باشد. زیرا به طور مداوم ناچارند روفرشی را صاف کنند. چراکه این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند.

بازار عرضه روفرشی اسپرت فانتزی کشدار

بازار عرضه روفرشی اسپرت فانتزی کشدار

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی اسپرت فانتزی، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند یا کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما