صادرات عمده روفرشی خاکستری به امارات

صادرات عمده روفرشی خاکستری به امارات


صادرات عمده روفرشی  به امارات، با کیفیت بالا و طرح های مختلف صورت می گیرد. شرکت تولیدی کیاپوش روفرشی کشدار را در طرح های متنوع تولید می کند. تولیدی کیاپوش صادرات عمده روفرشی خاکستری به امارات و دیگر کشور ها نیز انجام می دهد. صادرات روفرشی کشدار مزایای زیادی برای کشور دارد و به رشد اقتصادی کشور نیز کمک می کند. این صادرات به صورت عمده و قیمت ارزان نیز توسط تولیدی کیاپوش انجام می شود.

توجه به نقش و جنس روفرشی خاکستری

صادرات عمده روفرشی خاکستری

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن که فقط در تولیدی کیاپوش انجام می شود، مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

جنس مخمل کوبید

روفرشی خاکستری

اما شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل را اصلا به زبان نیاورند و فقط نام دیگر آن را بیان و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش ضعیف و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

پس توصیه تولیدی کیاپوش به مشتریانی که می خواهند جنس با کیفیت بخرند، جنس پورشه است.

یک از ویژگی های این روفرشی ها شباهت طرح و نقشه ی آن با فرش است و به راحتی از آن روی فرش استفاده می کنند و جایگزین فرش می باشد.

خرید عمده روفرشی جهت صادرات عمده روفرشی خاکستری به امارات

روفرشی خاکستری

اگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار باشید ممکن است باز هم روفرشی که خرید می کنید ایستایی خوبی بر روی فرش نداشته باشد. چراکه این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. بدین ترتیب روفرشی های کشدار کیاپوش ایستایی چشم گیری بر روی فرش دارد.

شرکت تولیدی کیاپوش برای رفاه حال مشتریان به فروش آنلاین و مستقیم محصولات خود می پردازد. چون در خرید آنلاین واسطه ها نقشی ندارند، رو فرشی به قیمت کارخانه و سود اندک به فروش می رسد. سایت خرید آنلاین کیاپوش دارای انواع طرح روفرشی شامل: طرح فرش، طرح سنتی، طرح کودک، طرح سنگ، طرح سه بعدی و دو بعدی، گلدار، فانتزی و…. می باشد. شما می توانید در این سایت براحتی خرید خود را انجام دهید.

سایت ما به فروش انواع روفرشی ایرانی باکیفیت و قیمت ارزان می پردازد، که می توانید به صورت عمده و جزئی سفارش دهید و درب محل موردنظر تحویل بگیرید. برای راهنمایی بیشتر می توانید به قسمت تماس باما در سایت حاضر مراجعه فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما