عرضه مستقیم روفرشی کشدار فانتزی

عرضه مستقیم روفرشی کشدار فانتزی


عرضه مستقیم روفرشی کشدار فانتزی به فروشگاه‌های فروش این محصول، دست فروشندگان آن را برای نرخ‌گذاری مناسب و عادلانه باز خواهد گذاشت.  آنان با این روش و جلب اعتماد خریداران می‌توانند مشتریان بیشتری به دست آورند. شرکت تولیدی کیاپوش چند سال است که در زمینه تولید روفرشی کشدار فعالیت دارد. این تولیدی جهت وسیع‌تر کردن فعالیت‌های خود و پیشرفت روز‌افزون در کارش، عرضه اینترنتی را انتخاب می کند و بیشترین فروش خود را در شبکه‌های مجازی انجام می‌دهد. روفرشی کشدار فانتزی به عنوان یک کاور مناسب برای انواع فرش ها بوده و علاوه بر محافظت از آنها، به زیبایشان نیز می‌افزاید.

عرضه مستقیم روفرشی کشدار فانتزی

عوامل موثر بر کیفیت روفرشی کشدار

عوامل موثر بر کیفیت روفرشی کشدار

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند(حتی روفرشی های ترک) چرا که می خواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند.

از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانمها می باشد و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند. اما شرکت تولیدی کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

جنس روفرشی کشدار

روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشد. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشد. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد.
این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد. ) که دارای بافت تاروپودی هستند، می‌باشد.

معیار انتخاب روفرشی فانتزی

همچنین روفرشی های کشدار کیاپوش سبک وزن هستند. بعلاوه با شسته شدن با مواد شوینده حتی در ماشین لیاسشویی خانگی، شکل و ظاهر خود را حفظ می کنند و رنگ های روی روفرشی کم رنگ نمی شوند. همچنین از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

بازار توزیع روفرشی کشدار فانتزی

بازار توزیع روفرشی کشدار فانتزی با آمدن روفرشی کشدار فانتزی به بازار، تقریبا مدل‌های قدیمی کارایی خود را از دست دادند و بخش عمده‌ای از خرید و فروش ها به روفرشی کشدار مرغوب تعلق گرفت. تقاضای بالا از جانب خریدار برای تهیه این محصول، سبب شده تا بازار توزیع آن بسیار پویا و فعال دنبال شود و همه فروشندگان و خریداران در صدد خرید آن برآیند.

این بازار وقتی گستردگی بیشتری پیدا کرد که فعالیت و عرضه خود را به فروشگاه‌های آنلاین و اینترنتی کشاند. علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیوش از طریق سایت حاضر می توانند یا کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرخ سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما