فروش انواع روفرشی کشدار جدید

فروش انواع روفرشی کشدار جدید


در گذشته روفرشی ها به صورت ساده تولید می‌شدند که در هنگام استفاده به دلیل سر خوردن و جابجایی این محصولات بر روی فرش مصرف کنندگان رضایت بالایی از این محصول نداشتند. امروزه روفرشی کشدار 9 متری ، 12 متری و … وارد بازار شده اند. کشدار بودن روفرشی از سرخوردن روی فرش نیز جلوگیری می کند. از این رو فروش انواع روفرشی کشدار جدید رونق بسیار زیادی یافته است. تولیدی کیاپوش انواع روفرشی کشدار در طرح های مختلف را به فروش می رساند.

فروش انواع روفرشی کشدار جدید

آنچه در مورد انواع روفرشی کشدار جدید نمی دانید

آنچه در مورد روفرشی نمی دانید

 

کشدوزی

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند. (حتی روفرشی های ترک) چرا که میخواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شوند. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند.
از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانم ها می باشد و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند. اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

نوع بافت پارچه مورد استفاده برای روفرشی کشدار

روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشد. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشد. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهه هیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد.
این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد. ) که دارای بافت تاروپودی هستند می‌باشد.

روفرشی جنس پورشه

روفرشی کشدار پورشه طول عمر بسیار بالایی در و همچنین شستشوی آن‌ کار بسیار آسانی می باشد. شما می توانید به راحتی این روفرشی را داخل ماشین لباسشویی نیز قرار دهید و در کمترین زمان ممکن شستشو بدهید. خشک نمودن آنها نیز کار بسیار آسان تر می باشد و از این رو خرید این محصولات از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.تولیدی کیاپوش این روفرشی را تولید و طرح مورد نظر شما را بر روی آن چاپ می زند.

 همان‌طور که می‌دانید شستشوی فرشها کار بسیار سختی می‌باشد. به عنوان مثال در گذشته افراد در سال یک الی دو بار فرش های خود را شستشو می دادند. بنابراین بهتر است برای حفاظت و جلوگیری از کثیف شدن فرش های خود از انواع روفرشی استفاده نمایید.

قیمت فروش انواع روفرشی کشدار جدید

قیمت روز روفرشی کشدار ترک

قیمت روفرشی کشدار بسته به جنس پارچه‌ ی مورد استفاده و نیز الیافی که در فرآیند تولید محصول استفاده می‌کنند، متغیر می باشد. جنس شانل به علت پرز دهی و بافت تاروپودی قیمت کمتر و کیفیت و کاردهی کمتری دارد. توصیه کیاپوش به مشتریان عزیز جنس پورشه است.

ما به عنوان بزرگترین مرکز تولید کننده انواع روفرشی محصولات خود را مستقیماً برای مشتریان ارسال می‌کنیم. شما نیز می‌توانید برای آگاهی از قیمت روز روفرشی کشدار ترک با پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید. همچنین قیمت روفرشی ها در وب سایت خرید آنلاین کیاپوش نیز قرار داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما