فروش ویژه روفرشی کشدار ترک در کرج

فروش ویژه روفرشی کشدار ترک در کرج


روفرشی ترک کرج دارای زمینه های مختلف و بسیار زیبا است و در سایز و ابعاد گوناگون تولید می شود و کیفیت بالایی دارد. اما روفرشی های ترک موجود در بازار دارای کیفیت های متفاوتی هستند. چراکه واردکنندگان کالا جهت کاهش هزینه های گمرکی جنس بی کیفیت وارد کشور و روانه بازار می کنند. سپس آن را به نام جنس ترک می فروشند. بدین ترتیب فروش ویژه روفرشی کشدار ترک در کرج توسط شرکت تولیدی کیاپوش انجام می گیرد.

تولیدی کیاپوش نخ و مواد اولیه خارجی باکیفیت به تولید روفرشی با بافت سه نخ و از نوع تاری حلقوی می پردازد. بدین ترتیب در نهایت جنس باکیفیت و حتی متراکم تر از جنس ترک تولید می کند. سپس بر آن طرح چاپ می زند و آن را با دستگاه تثبیت رنگ ثابت می کند.

فروش ویژه روفرشی کشدار ترک در کرج

ابعاد و مزیت های ویژه روفرشی کشدار ترک در کرج

ابعاد مختلف روفرشی ترک

روفرشی ترک ابعاد مختلف و متفاوتی دارد که از جمله ابعاد این محصول می‌توانیم به نمونه‌های دو در سه این محصول اشاره کنیم که با زمینه های بسیار شیک و زیبا تولید می شود و جلوه های قشنگ ایجاد می کند.

همچنین روفرشی ترک کشدار در ابعاد کوچک تر به عنوان مدل های تزیینی نیز تولید می شود که ابعاد آنها ۴۰ در ۸۰ سانت می باشد. این سایز به تابلو فرش نیز معروف است و برای کادو دادن و همچنین استفاده برای ایجاد جلوه های زیبا در محیط مصرف می گردد. از دیگر ابعاد روفرشی ترک می‌توانیم به نمونه‌های سه‌در‌چهار نیز اشاره کنیم که این نمونه ها معمولاً دارای اندازه های بزرگتر هستند.

کشدار بودن

اگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار باشید ممکن است باز هم از روفرشی که خرید می کنید ایستایی خوبی بر روی فرش نداشته باشد. چراکه این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند.

جنس پورشه و مزایای آن

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا باید بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی می توانید بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن که در بالا گفته شد مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

جنس شانل

اما شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل را اصلا بیان نکنند و فقط نام دیگر آن را بیان و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش ضعیف شده و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

 

فروشنده بهترین روفرشی کشدار ترک در کرج

فروشنده بهترین روفرشی ترک در کرج

شرکت تولیدی کیاپوش به عنوان فروشنده بهترین روفرشی ترک در کرج محصولات خود را بدون واسطه و مستقیم به فروش می رساند. برای برقراری ارتباط با کارشناسان کیاپوش می توانید به قسمت تماس با ما در سایت رجوع کنید. همچنین تولیدی کیاپوش وبسایت خرید آنلاین راه اندازی کرده که در آن انواع طرح روفرشی قرار دارد.

از جمله طرح های موجود برای روفرشی طرح سنگ، طرح گل، طرح فرش، پتینه، طرح کلاسیک، سنتی، طرح دو بعدی، سه بعدی، طرح حیوانات، طرح کودکانه و طرح مدرن و جدید و … می توان نام برد. تولیدی کیاپوش قادر است هر کدام از این طرح ها را بر روفرشی یا رومیزی، روبالشی، پرده و … چاپ بزند.

تیم کیاپوش با داشتن دستگاه های مجهز و بروز کمتر از یک هفته بعد از سفارش، آن را برای شما ارسال می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما