قیمت خرید روفرشی کشدار سه بعدی

قیمت خرید روفرشی کشدار سه بعدی


در حال حاضر روفرشی کشدار طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. شرکت تولیدی کیاپوش روفرشی کشدار را در طرح های متنوعی از جمله طرح فرش، طرح کودک، طرح طبیعت، طرح سنگ، و .. و طرح سه بعدی تولید می کند. قیمت خرید روفرشی کشدار سه بعدی در کیاپوش تنها به سایز روفرشی و جنس آن بستگی دارد.

روفرشی های کشدار کیاپوش به طور منحصر به فردی کشدوزی می شوند. به گونه ای که مشکل جابجایی روفرشی از روی فرش کنترل شود. به عبارت دیگر در وسط روفرشی به جای کش نوار های قابل تنظیمی قرار می گیرند که باعث ایستایی چشم گیر روفرشی می شوند.

اما روفرشی های کشداری که از بازار می خریم تنها یک دور دوزی ساده دارند. زیرا دوزندگان این روفرشی ها می خواهند این کاور بر هر فرشی حتی غیر استاندارد هم نصب شود. این دوخت معایب زیادی به همراه دارد. از جمله اینکه ایستایی خوبی بر روی فرش ندارد و مکررا نیاز به صاف کردن دارد.

قیمت خرید روفرشی کشدار سه بعدی

انواع جنس روفرشی کشدار سه بعدی

انواع روفرشی کشدار سه بعدی

جنس پورشه یا مخمل ابریشم

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن که بیان شد مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

جنس شانل

شانل پارچه است که پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است. به همین سبب مدام پرز ریزی دارد و با هر بار شستشو پرز زیادی را از دست می دهد. نقش آن کم کم ضعیف و در نهایت از بین می رود. نوع بافت روفرشی شانل یا مخمل فشرده یا مخمل دورو شامل دو نخ هست و از نوع بافت تارپودی. یعنی  اگر از قسمتی قیچی بخورد تارو‌پود براحتی از هم جدا می شود. مانند  همه پارچه ها و این پارچه برای روفرشی ضعیف است.

موارد استفاده از روفرشی کشدار

موارد استفاده از روفرشی کشدار

یکی از مسائلی که امروز خانم ها را درگیر کرده است محافظت از فرش و جلوگیری از خرابی فرش است.

خوشبختانه انواع روفرشی های خارجی و داخلی توانسته آند این مشکل را بر طرف کنند. همچنین اگر فرش ها کهنه شده اند می توان از این روفرشی های کش دار استفاده کرد که بدون لیز خوردن روی فرش، فیکس می شود.

کاربرد روفرشی بر روی فرش موجب می شود کودکان با خیال آسوده به کارهای خود بپردازند، و مادران دیگر نگران کثیف شدن فرش ها نیستند. کاربرد دیگر روفرشی تغییر دکوراسیون و ست کردن آن با دکور خانه است.

استفاده از روفرشی کشدار برای اتاق خواب، اتاق نشیمن و آشپزخانه کاربرد فراوان دارد. بویژه آشپزخانه که بیشتر در معرض رفت و آمد افراد خانواده قرار دارد و احتمال کثیف شدن آن بیشتر است، بسیار مناسب است.

از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

توزیع روفرشی کشدار سه بعدی

توزیع روفرشی کشدار سه بعدی

امروزه خرید اینترنتی هر کالایی، به علت صرفه جویی در زمان بیشتر از حضوری کاربرد دارد. شرکت تولیدی کیاپوش دارای دستگاه های پیشرفته و بروزی است. بوسیله این دستگاه ها و کادر مجرب تیم کیاپوش می تواند کمتر از یک هفته بعد از ثبت سفارش، روفرشی مورد نظر را تولید و ارسال کند. برای خرید روفرشی کشدار سه بعدی و مشاوره با کارشناسان تیم تولیدی کیاپوش از طریق تماس با ما همین سایت اقدام کنید.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی کشدار سه بعدی، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما