مرکز پخش روفرشی سه بعدی کشدار

مرکز پخش روفرشی سه بعدی کشدار


این سایت بزرگترین مرکز پخش روفرشی سه بعدی کشدار می باشد که امکان خرید انواع روفرشی کشدار درجه یک برای مشتریان داخلی و خارجی دارد. خرید روفرشی به صورت مستقیم از کارخانه تولیدکننده سبب می شود که مشتریان این محصولات را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایند. پخش روفرشی کشدار کیاپوش به صورت عمده و جزیی می باشد. شما عزیزان می توانید این محصولات را در سایز بندی ها و طرح های مختلف خریداری نمایید. در ادامه مطلب می خواهیم به ویژگی‌های بارز و همچنین کیفیت بالای انواع روفرشی های کشدار کیاپوش بپردازیم:

 

مرکز پخش روفرشی سه بعدی کشدار

دوام فوق العاده روفرشی سه بعدی

دوام فوق العاده روفرشی سه بعدی

اولین و مهمترین شاخصه که باعث می‌شود مشتریان تمایل بالایی برای خرید انواع روفرشی های سه بعدی کشدار داشته باشند دوام فوق العاده این محصولات می باشد. شرکت تولیدی کیاپوش توانسته است با بهترین مواد اولیه و همچنین در نظر گرفتن استانداردهای جهانی بهترین روفرشی های سه بعدی را تولید نماید. استحکام محصولات کیاپوش بسیار بالا می باشد. کیاپوش در زمینه ارائه و فروش محصولات کیفیت را نیز تضمین می نماید.

جنس مخمل پورشه یا مخمل ابریشم

شرکت تولیدی کیاپوش از جنس مخمل پورشه برای تولید روفرشی استفاده می کند. نوع بافت این پارچه سه نخ گرد می باشد. بافت (تاری حلقوی) این پارچه به گونه ای است که حتی اگر از قسمتی قیچی شود به هیچ عنوان تاروپود آن از هم جدا نمی شود.
این نشانگر استحکام بالای این پارچه است که مخصوص روفرشی کشدار می‌باشد. دقیقا همانند جنسی است که از ترکیه وارد می شود؛ البته با ضخامت بیشتر و تراکم بالاتر نسبت به جنس ترک و با کار دهی بالای ۱۵ سال و با ضمانت بدون آبرفت، رنگ ثابت و…

همین موضوع سبب شده است که علاوه بر داشتن استحکام بسیار بالا پس از شستشو نیز فرم و حالت کلی خود را حفظ نمایند. براحتی قابل جاروبرقی کشیدن بوده و قابل شستشو در ماشین رختشویی خانگی می باشد. این جنس با مخمل شانل کاملا تفاوت دارد.

جنس های بی دوام

برخی از رو فرشی ها پس از شستشو کیفیت و رنگ خود را از دست می دهند که نشان دهنده کاربرد الیاف بی کیفیت در فرآیند تولید این محصول می باشد.

از جمله جنس مخمل شانل که پرز زیادی در سطح دارد. البته آن پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشو نقش آن کم کم ضعیف و خراب می شود.
ضمن اینکه نوع بافت روفرشی شانل یا مخمل فشرده یا مخمل دورو شامل دو نخ و از نوع بافت تارپودی می باشد. به طوریکه اگر این پارچه از قسمتی قیچی بخورد تارو‌پود آن براحتی از هم جدا می شود. مانند همه پارچه ها و این پارچه برای روفرشی ضعیف است.

راهنمای انتخاب بهترین روفرشی کشدار

راهنمای انتخاب بهترین روفرشی کشدار

بعد از جنس و کیفیت پارچه نوع کشدوزی روفرشی حائز اهمیت است. برخی ازتولیدی ها از انواع طرح های جدید و به روز در فرایند تولید روفرشی کشدار استفاده می نمایند. اما به نداشتن سفارش های خصوصی و جزیی و یا به علت اینکه می خواهند روفرشی برهر فرشی نصب شود، تنها یک دور دوزی ساده انجام می دهند.

به همین علت روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که می خواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که روفرشی ها کاملا سایز فرش نیستند.
از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانم ها می باشد و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند.

اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

قیمت فروش روفرشی سه بعدی کشدار

قیمت فروش روفرشی سه بعدی کشدار

در تولیدی کیاپوش قیمت روفرشی کشدار سه بعدی بسته به کیفیت و ابعاد آن متغیر می باشد. قطعاً هرچه کیفیت مواد مورد استفاده در فرایند تولید روفرشی بالاتر باشد، در هنگام خرید با هزینه های بیشتری مواجه می شوید. اما در هنگام تهیه و خرید روفرشی هیچگاه نباید کیفیت را فدای قیمت نمایید.

قیمت روفرشی هایی که از بازار خریداری می کنید ممکن است تحت تأثیر عوامل زیادی از جمله طرح و نقش هم قرار بگیرد. اما تولیدی کیاپوش خود به چاپ طرح بر روفرشی می پردازد. بنابراین در تولیدی کیاپوش حتی اگر هزار رنگ در طرح روفرشی موجود باشد، قیمت آن با روفرشی تک رنگ یکسان است.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی سه بعدی کشدار، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند یا کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق خرید روفرشی به صورت آنلاین نیز با کارشناسان فروش این مرکز در ارتباط باشید البته ما در زمینه ارائه روفرشی به صورت عمده تخفیفات ویژه ای را برای فروشندگان در سطح کشور در نظر گرفته‌ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما